13 вересня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро бійців з Волині: Михайло Драбик, Аркадій Міщенко, Іван Гайдучик, Віталій Велічко та Ігор Дуплій.

Михайло Драбик

У Копачівській громаді оголосили триденну жалобу. На війні загинув військовий із села Башова Михайло Драбик. Полеглому захиснику було 45 років.

Відомо, що загинув волинянин 11 вересня поблизу населеного пункту Новомайорське Волноваського району на Донеччині.

Втрати Волині: підтвердили загибель ще п'ятьох захисників Аркадій Міщенко

Під час чергового обстрілу на передовій також загинув житель міста Горохів Аркадій Міщенко. Як повідомили у громаді, бійцю було 46 років.

Відомо, що волинянин більше 20 років працював за кордоном та повернувся, щоб стати на захист України. Служив на посаді стрільця-санітара Західного ОТО Національної гвардії України.

Іван Гайдучик

Під час виконання бойового завдання на передовій загинув військовослужбовець з села Троянівськ Іван Гайдучик. Як повідомили у громаді, боєць не дожив до свого 50-річчя один день.

У полеглого захисника залишилися дружина і троє синів. дату прощання з Іваном Гайдучиком оголосять пізніше.

Віталій Велічко

Про втрату також повідомили у Луцькій міській раді — 11 вересня на поблизу населеного пункту Новомайорське Донецької області загинув військовослужбовець Віталій Велічко.

29-річний старший солдат служив на посаді водія-електрика інженерно-аеродромного взводу аеродромно-експлуатаційної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення. Прощання з Віталієм Велічком відбудеться 14 вересня.

Ігор Дуплій

Лучанину Ігорю Дуплію було 47 років. За даними міськради боєць служив старшим стрільцем механізованого відділення механізованого взводу.

Загинув військовий ще 28 березня 2022 року, під час виконання бойового завдання, в районі населеного пункту Максимівка Миколаївської області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело