У Кропивницькому на першому поверсі центру адмінпослуг презентували виставку "Народжені рятувати". На світлинах рятувальники ліквідовують наслідки обстрілів російськими військовими, гасять пожежі, зустрічають евакуйованих людей і тварин з прифронтових територій, надають психологічну допомогу.

Усі фотографії зроблені рятувальниками, які працюють у відділі інформації та комунікації з громадськістю. Всього на виставці 27 світлин. Усі фотографії унікальні, тому що їх ніде не показували, розповіла речниця служби з надзвичайних ситуації в області Оксана Мачак.

"Всі фото були зроблені після повномасштабного вторгнення. Тут наші пожежники, рятувальники, піротехніки, психологи, медики, які надавали медичну допомогу саперам, під час гуманітарного розмінування" ,— сказала Оксана Мачак.

Пожежник Олександр Максименко розповів, стати рятувальником — це мрія з дитинства.

"В селі гасили пожежу, і мені сподобалось, захотів стати пожежником. Ні разу не шкодував про свій вибір і навіть у декількох випадках думав, що дуже добре, що я сюди пішов".

У Кропивницькому презентували виставку

Водолаз Володимир Віднічук згадує, як обрав професію.

"Це кохання з першого погляду. Перше занурення, то просто бомба, круто і все, після того присів. Ми проводимо обстеження, очищення, днопоглиблення та суднопідіймання".

Говорить, у його роботі стресових ситуацій багато. Найважче, коли гинуть люди.

Переглянути виставку можна буде протягом двох тижнів.

Джерело