Журналісти підтвердили родинний зв'язок через дані декларацій, реєстр нерухомості та спільні адреси проживання

Причетна до втечі з України майже 200 чоловіків призовного віку Наталія Муха виявилася родичкою голови Львівської ОВА Максима Козицького.

Це з'ясувало видання NGL.media.

Жінка, причетна до втечі з України майже 200 чоловіків, виявилася родичкою голови Львівської ОВА

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

34-річна жінка згадується у великому розслідуванні журналістів про те, як через систему "Шлях" тисячі українців виїхали за кордон – і не повернулися.

Як заявляють розслідувачі, Наталія Муха є дружиною рідного брата Ольги Козицької (у дівоцтві Мухи) – дружини Степана Козицького, який є братом очільника ЛОВА. Цей зв'язок вони підтвердили через дані декларацій, реєстр нерухомості та спільні адреси проживання.

"Судячи з соцмереж Наталії Мухи і Ольги Козицької, вони є досить близькими подругами. Наталя Муха також присутня на спільних фото з Максимом і Степаном Козицькими", – вказується у розслідуванні.

Раніше журналісти з'ясували, що за зверненнями миколаївського осередку товариства "Просвіта" та ГО "Театр Хліб" до Львівської адміністрації, що видає дозволи на виїзд, з України виїхали і не повернулися майже 200 чоловіків призовного віку. А 34-річна Наталія Муха якраз очолює згадані товариства.

Сама Муха проігнорували дзвінки і повідомлення з проханнями прокоментувати виявлені факти. Максим Козицький на звернення відповів, що не здатен знати "деталей життя" усіх активістів.

"З того, що я знаю – вона займає активну громадянську позицію у місті Миколаїв і з початку повномасштабного вторгнення налагодила волонтерську діяльність, в якій було залучено багато місцевих жителів. Тобто, її організації не є фейковими чи такими, що існують лише на папері. З того, що мені відомо, зараз вона особисто перевіряє інформацію, яку опублікувало ваше видання", – мовиться у письмовій відповіді Козицького.

Раніше стало відомо, що прикордонники і Міноборони вирішили обмінюватися інформацією з баз даних про військовозобов'язаних, аби посилити контроль за виїздом чоловіків за межі України.

Дивіться також відео: Відкрийте кордони. Заборона на виїзд чоловікам – це корупція. Її треба скасувати! Гліб Вишлінський

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело