Ексрадник Офісу Президента Олексій Арестович займається пропагандою сексизму та насильницьких ідей. Це відбувається на закритих психологічних семінарах. 

Про це розповіли журналістки Яна Брензей та Емма Антонюк на своєму YouTube-каналі "Палає".

Що наговорив Арестович

На своїх закритих семінарах Арестович називає жінок "істотами", натомість  чоловіків – "ідолами". 

Пропаганда насильства й сексизму: Арестович потрапив у скандал через висловлювання на семінарах

"Жінка на чоловіка повинна дивитися, як на ідола. І вимазувати періодично своєю жертовною кров’ю йому губи", – каже Арестович. 

За словами експосадовця, жінки абсолютно "неврівноважені". І взагалі будь-яку проблему з ними, на переконання Арестовича, можна вирішити за допомогою грошей. Він запропонував змоделювати ситуацію, в якій жінка кричить на чоловіка, дряпає його, намагається "випити всі соки" і зробити його винним.

"І каже: "Скажи, хоч що-небудь, сволото!". Що ви повинні робити? Варіантів кілька – відійти трохи далі, кинути гаманець, сказати "Іди, купи собі все, що хочеш". Варіант два – обійняти її мовчки. І варіант три – обійняти й тра***ти", – заявляє він.

Щобільше, на думку Арестовича, всі чоловіки бажають задушити жінку. Він запропонував хлопцям чесно у цьому зізнатися.

"От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться тра***ти, а коли набридне, чи звикли, чи наїлись, далі хочеться придушити на**й, щоб її ніколи не було. І після цього не розмикати пальців роки три, доки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, тривожністю, спробами контролювати, каструвати, нікуди не пускати", – констатував він. 

Щоправда, Арестович таки згадав про кримінальну відповідальність. Попри це, він вважає такі дії "довготривалим задоволенням".

Раніше Арестович розповів, чому розлучився з першою та другою дружинами. Він переконаний, що причиною розриву стало різне бачення на майбутнє. Зокрема, це проявилося найбільше у вихованні дітей. 

Читайте також:

  • Скандал із піснею Цоя у Львові: Арестович вимагає покарати нардепку через зауваження музиканту
  • Репер Yarmak розповів, що раніше слухав Арестовича і чому припинив це робити
  • Коля Сєрга "розніс" Арестовича після його слів про психічно травмованих військових: "Твоя перемога – це замовчати"

Джерело