У родині відомого українського інтерв'юера Дмитра Гордона свято. Дружина шоумена – журналістка Олеся Бацман – святкує день народження.

Обраниці Дмитра Гордона виповнюється 39 років. З нагоди свята інтерв'юер присвятив дружині допис в Instagram. Він опублікував романтичне фото з Олесею та ніжно привітав її з днем народження.

"Чудова дочка, мама та дружина, приголомшливий друг, відданий патріот України. З днем народження, Олесю! Скорішої перемоги нам усім!" – звернувся до дружини Гордон.

Дмитро Гордон замилував романтичним фото з дружиною та ніжно привітав її з 39-річчям

Олеся Бацман теж зробила допис з нагоди свого 39-річчя. Вона звернулася до шанувальників та зазначила, що охочі можуть її привітати, переказавши кошти на дрони для ЗСУ.

"Моя мрія - якнайшвидша перемога. А моє бажання - збільшити засоби, завдяки яким наші герої перемогу наближають. Дронів фронту треба більше, набагато більше. Тож, якщо хочете мене привітати, найбільшою радістю для мене буде ваш донат на безпілотники", - наголосила Олеся.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Гордон тішив сімейним контентом зі своєю дружиною. Інтерв'юер заспівав у дуеті з Олесею Бацман.

Читайте також:

  • 15-річна донька Мілли Йовович приголомшила сміливим образом на обкладинці відомого глянцю
  • Санта Дімопулос змінила ім'я та по батькові та показала документи
  • Надя Дорофєєва вперше прокоментувала, чи справді вагітна від Міші Кацуріна

Джерело