В Україні можуть посилити мобілізацію. У Верховній Раді назвали причину реалізації цієї ініціативи.

У Верховній Раді назвали причину для посилення мобілізації

У Верховній Раді назвали причину для посилення мобілізації – today.ua
Секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко повідомив, що посилення мобілізаційних заходів в Україні можливе за зміни військової стратегії. Зазначено, що війна перейшла у нову фазу – ресурсів та економік. Потрібно зрозуміти, що робити далі.

“Ми зможемо говорити про певну кількість, коли знатимемо, скільки підрозділів нам потрібно створити, скільки підрозділів нам треба поповнити, які дії планує Російська Федерація, який у нас план (ми збираємося контратакувати на одному напрямку, на кількох або стримуватимемо РФ на рубежах)”, – зазначив депутат Верховної Ради.

За словами Костенка, зараз ні у нього, ні у членів парламентського комітету, в якому він працює, немає інформації про зміни у військовій стратегії. У зв’язку з цим мобілізація продовжуватиметься у такому форматі, як є зараз.

Народний обранець вважає, що держава має переглянути інформаційну політику щодо мобілізації. Українцям треба пояснити, що повномасштабна війна може тривати довго, і її неможливо витягнути на одних плечах.

Раніше генерал-лейтенант, заступник голови Міноборони Олександр Павлюк повідомив, що мобілізаційні плани поки що не змінювалися. Ситуація залежатиме від того, які виклики постануть перед Україною через військову агресію Росії.

Джерело