Цього року прогнозують не менш складний опалювальний сезон ніж в минулому році. Тоді, через обстріли система значно постраждала, і у літній період проводився активний ремонт.

Експерт Олег Попенко в інтерв'ю для "Фокус" назвав три області, які найгірше з усіх готові до нового опалювального сезону.

Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно

За його словами, це Одеська, Київська та Львівська області. В першу чергу це пов’язано з генеруванням електроенергії. На думку Попенка, інфраструктура цих областей не витримує навіть навантаження, яке подається зараз. У статистиці експерта не враховувалися прифронтові регіони, у яких більше проблем з цим. 

Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно

Ці три області заміщають недостатню потужність електроенергією з інших областей, або ж країн. Наприклад, Одеська область взагалі не генерує електроенергію, тому вимушена йти на такі кроки, щоб забезпечити потреби населення. Споживання електроенергії збільшується за рахунок будівництва, які спостерігаються у цих областях. А розширювати мережі "Обленерго" не хоче, адже туди потрібно вкладати гроші. Тому і користуються тими мережами, які були побудовані багато років тому. 

Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно

Через це напругу не витримують навіть трансформатори, які згорають, або ламаються. Такі проблеми, безперечно пов’язані з минулорічними обстрілами та нищенням енергосистеми. Просто ремонту недостатньо у цьому випадку, адже такі проблеми будуть виникати знову і знову, а обстріли можуть тільки загострити ситуацію. 

Також, наш портал інформував, готуємося до зими: як виявити та позбутися протягів, особливо напружуватися не доведеться

Джерело