За словами полковника запасу ГШ ЗСУ, українського військового експерта Олега Жданова, існує велика ймовірність, що бойові дії в Україні закінчаться в 2024 році.

«Я залишаюся при своїй думці, що до кінця весни, початку травня ми маємо закінчити активну фазу бойових дій. Як мінімум з виходом чи максимальним наближенням до кордонів 91-го року. З визволенням Криму так точно. Інакше це не відбудеться. Зі звільненням Донбасу та Луганська», - пояснив Жданов свою точку зору в новому відеоогляді.

Активні бойові дії в Україні закінчаться: експерт сказав, у якому місяці

Активні бойові дії в Україні закінчаться: експерт сказав, у якому місяці

На думку військового експерта, активна фаза бойових дій закінчиться якраз до початку передвиборчої кампанії Джо Байдена. Далі розпочнеться процес переговорів:

"Далі, ось ці шість місяців, від 8 травня до 8 листопада, це може бути етап переговорного процесу та підписання регулюючих чи юридичних документів, які закріплять закінчення цієї війни. Але активну фазу, я думаю, що саме до початку передвиборчої кампанії Джо Байдена США намагатимуться підтягнути".

Активні бойові дії в Україні закінчаться: експерт сказав, у якому місяці

Двадцять четвертий рік, впевнений, Жданов буде для України дуже позитивним.

«Двадцять четвертий рік буде, я сподіваюся, для нас дуже позитивним і найімовірніше це рік закінчення активної фази бойових дій. Це точно. Можна сподіватися на великий успіх», - зазначив Жданов, додавши, що при цьому політичне регулювання у 2024 році залишається під питанням.

Останні новини України: 

Росіяни підло атакували вночі, є влучання: що відомо про наслідки. 

Нагадаємо також, що після нових жорстоких атак є руйнування та, ймовірно, загиблі. 

Крім того, нагадаємо про трагічну звістку з фронту - загинув відомий українець.

Джерело