У південних та східних регіонах України через снігопади та сильні пориви вітру повалились дерева, в результаті чого пошкоджено лінії електропередач та ускладено проїзд окремими дорогами. Про це йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що внаслідок погіршення погодних умов знеструмлено 83 населених пункти у трьох областях України – Запорізькій, Миколаївській та Одеській. В Харківській області випало місцями до 20 см снігу, а рятувальники залучалися до розпилення та прибирання повалених дерев у чотирьох областях (Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Херсонська) 28 разів за добу.

Блок галереї

«Наразі проїзд дорогами державного та місцевого значення забезпечено, ускладнень руху немає. Триває повторна обробка небезпечних ділянок та розширення проїзної частини», – зазначив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Через снігопади та пориви вітру мешканці трьох областей залишились без світла

Він додав, що працівники дорожніх служб розчистили з ночі понад 1800 км автодоріг.

Через снігопади та пориви вітру мешканці трьох областей залишились без світлаЧерез снігопади та пориви вітру мешканці трьох областей залишились без світла

У Запоріжжі вночі в результаті поривів вітру у декількох районах впали дерева, а в одному із них з узбіччя на проїзджу частину дороги поривами вітру винесло бетонний блок, який заблокував дорогу. В Дніпропетровській області в Нікопольському та Кам’янському районах рятувальники  надавали допомогу працівникам екстреної медичної допомоги, які через погодні умови не могли проїхати на виклик.

Джерело