Надалі тіла будуть передані представникам правоохоронних органів і судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути тіла ще 94 полеглих захисників. Про це Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив у Телеграмі.

Зазначається, що, згідно з нормами Міжнародного гуманітарного права, протилежній стороні передані тіла (останки) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Україна повернула останки тіл 94 загиблих захисників

Перевезення репатрійованих тіл та останків українських захисників до визначених державних спеціалізованих установ забезпечать Збройні сили України.

Надалі тіла будуть передані представникам правоохоронних органів і судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.

Повернення полеглих оборонців на підконтрольну уряду територію здійснював Коордштаб у взаємодії із ЗСУ, Об’єднаним центром при Службі безпеки України, Міністерством внутрішніх справ, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Державною прикордонною службою й іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони країни за сприяння та безпосередньою участю Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Як повідомляв 5.UA, на Миколаївщині родина загиблого воїна просить надати йому звання "Героя України".

Дивіться також відео: Тиждень ХОВАЮТЬ ЗАГИБЛИХ! Ідентифіковано всі 59 тіл загиблих від обстрілу села Гроза на Харківщині

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело