До нього застосували захід впливу у виді попередження.

Неповнолітнього калушанина судили за куріння електронної сигарети у місці, де це заборонено законом.

Як йдеться на сторінці Калуського міськрайонного суду, він курив на одній із вулиць, до якої належить територія навчального закладу, пише “Галицький кореспондент“.

Неповнолітнього калушанина судили за куріння електронної сигарети біля школи

У судовому засіданні правопорушник вину у вчиненому визнав.

“Просив суворо не карати його. Вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175-1 КУпАП, окрім визнання вини останнім, також підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення; письмовими поясненнями, в яких останній пояснив, що перебував на території навчального закладу, де викурював електронну сигарету і в цей момент до нього підійшов працівник поліції”, – йдеться у матеріалі суду.

Суд враховував характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який на момент скоєння правопорушення не досяг повноліття, ступінь його вини, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення та наявність обставини, що пом’якшує покарання. Він постановив визнати винним у вчиненні правопорушення та згідно зі ст. 24-1 КУпАП застосувати до нього захід впливу у виді попередження.

Неповнолітнього калушанина судили за куріння електронної сигарети біля школи

Джерело