Кропивничани Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов стали чемпіонкою та віцечемпіоном України з боксу, відповідно. Бронзовим призером першості став Владислав Стась. Змагання 19-26 листопада відбулися у Львові.

За інформацією головного тренера збірної Кіровоградської області з боксу Віктора Саласенка, учасниками змагань стали 168 боксерів та 90 боксерок. Кіровоградщину представляли Юлія Філіппова (вагова категорія 63 кілограми), Марія Гречанова (57 кілограмів), Бозорбой Матякубов (67 кілограмів), Денис Кухта (57 кілограмів), Владислав Стась (57 кілограмів), Дмитро Селевко (67 кілограмів) та Роман Крайник (71 кілограм).

Чемпіонство Юлії Філіппової

Кропивничанка провела на чемпіонаті три поєдинки: у першому перемогла представницю Хмельниччини Тетяну Іванову, у півфіналі — Ольгу Гірак з Івано-Франківщини, у фіналі — Марину Мальовану з Черкаської області.

Срібло Бозорбоя Матякубова

Кропивничанин провів на турнірі чотири поєдинки: у першому переміг представника Чернівецької області В'ячеслава Булаковського, у чвертьфіналі — Володимира Боровського із Закарпаття, у півфіналі — Ігоря Христосова з Рівненщини, фінальний поєдинок програв боксеру з Київської області Ельвіну Алієву.

Кропивничани стали чемпіонкою, віцечемпіоном та бронзовим призером чемпіонату України з боксу Бронза Владислава Стася

Кропивницький боксер провів на змаганнях три поєдинки: у першому переміг представника Черкаської області Ігоря Семончука, у чвертьфіналі — Владислава Ветошкіна з Хмельниччини, півфінальний поєдинок програв Олегу Чулячеєву з Житомирської області. Чемпіоном України у ваговій категорії 57 кілограмів став боксер з Харківської області Айдер Абдураїмов.

З решти представників Кіровоградщини на змаганнях найвдаліше виступив Роман Крайник, який завершив свої виступи на стадії чвертьфіналу, програвши представнику Одещини Максиму Молодану.