Сергій Наєв – командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант, в інтерв'ю abcNEWS розповів, що війна вийде за межі Півдня та Сходу у разі продовження активного нарощування виробництва зброї Росією.

Крім того, росіяни постійно вдосконалюють свою тактику на полі бою, а контрнаступ останні місяці не приносить очікуваних результатів. Завдяки постійному вдосконаленню виробництва зброї, ворог застосовує новітні технології. Це ускладнить ситуацію, якщо захід перестане передавати озброєння.

Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися

Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися

Він акцентував увагу, що у разі продовження виготовлення зброї у таких темпах, країна-агресор може знову намагатись вийти за межі фронту. Але військовий заявив, що Україна активно готується до цього – будує оборону, тренує наші сили та мінує територію. Він зазначив, що у нас розуміють важливість наявності ресурсів та зброї, тому отримують від західних партнерів високоточне ППО, яке може боротися проти ресурсів Росії.

"Треба розуміти, що скорочення постачання допомоги може вплинути на нашу обороноздатність. Але ми будемо боротися з тим чим є",  – заявив він. 

Війна знову може вийти за межі Сходу та Півдня: коли це може трапитися

Військовий зазначив, що сучасні технології у війні зараз мають перевагу, тому варто йти в ногу з часом. Наприклад, щоб для досягнути ціль, на яку раніше витрачалось 100 снарядів, наразі варто застосувати 10, а то і менше. Це і підкреслює перевагу сучасних технологій у війні. 

Також, наш портал інформував, в Україні "посилять" мобілізацію: де шукатимуть чоловіків

Джерело