Команда "Франківськ-ПНУ-2" перемогла "Рівне-ОСДЮСШОР" у матчі Вищої ліги України з баскетболу серед жінок. Поєдинок відбувся 9 грудня в Івано-Франківську на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Зустріч баскетболісток транслювали на YouТube-каналі Федерації баскетболу України.

На початку гри ініціативу взяла команда "Франківськ-ПНУ-2" — вона вела в рахунку, вдвічі переважаючи рівненських баскетболісток. Перша чверть завершилася з результатом 30:17.

Після короткої перерви франківські баскетболістки продовжили вести рахунок. Утім на останніх хвилинах другої чверті команда "Рівне-ОСДЮСШОР" змогла скоротити відставання до десяти очок — 44:34.

Франківські баскетболістки перемогли команду з Рівного у матчі Вищої ліги України

До кінця третьої чверті підопічні Юрія Процюка змогли зберегти перевагу у десять очок — 59:49. В останньому таймі рівненські баскетболістки спробували переломити хід гри, але рахунок склав 74:64 на користь франківок.

Після цієї гри команда "Франківськ-ПНУ-2" продовжує лідирувати у турнірній таблиці Вищої ліги. 10 грудня франківські та рівненські баскетболістки зіграють ще одну гру.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube