Польські фермери після вихідних 24-25 лютого хочуть відновити акцію протесту на німецькому кордоні. Вони планують повністю перекрити рух на пункті пропуску і страйкувати цілодобово.

Про це повідомляє RMF24.

Зазначається, що рух вантажівок збираються спрямувати в об'їзд. Проте плани фермерів ще можуть змінитися.

Польські фермери збираються заблокувати кордон ще й з Німеччиною

Підприємці своєю чергою виступили проти блокування трас. Петицію до мера прикордонного міста Слубіце надіслали власники транспортних компаній, АЗС, автомайстерень, мийок, складів, а також торговці.

Як вони пишуть, "характер запланованої акції протесту та її форма спрямовані на перешкоджання вільному руху транспортних засобів на дорогах загального користування, паралізують та перешкоджають вільному виконанню нашої діяльності (...), що призводить до неможливості здійснення діяльності та виконання договірних зобов’язань, що своєю чергою призведе до значних збитків (штрафів, комісій за час простою та витрат, серед іншого, на лізинг, витрати на оренду, відсутність прибутку)". 

Міжнародні транспортні компанії також погрожують фермерам судовими позовами за збитки.

Нагадаємо, українські фермери привезли на кордон з Польщею сільгосптехніку, знищену російськими окупантами, щоб продемонструвати польським протестувальникам реалії роботи в аграрному секторі України під час війни.

Читайте також:

  • Посол відреагував на інцидент з українським збіжжям на польській залізниці: "Безкарність є неприйнятною"
  • Туск відреагував на пропутінський плакат на протесті фермерів біля кордону
  • Польща відхилила пропозицію Зеленського зустрітися на кордоні: що сказав Туск

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело