Київ має одну з найпотужніших систем ППО, і здається, що бомбардування міста безглузде. Проте, як вважає полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор та військовий експерт Роман Світан, для російських військових це має свою значущість.

"Путіну важливий "ефект феєрверку", який виникає в момент, коли засоби ППО збивають ракету. Для росіян 23-24 лютого має особливе значення, як день створення російської терористичної армії, і в цей день вони можуть вжити дій, спрямованих на створення "феєрверку" "Для свого керівництва" - розповідає експерт. 

Світан попереджає про можливі небезпеки та вказує, що "феєрверк" окупанти можуть створити за допомогою далеких засобів ураження, таких як ракети. На його думку, для мешканців Києва та Харкова в період 23-34 лютого існує небезпека, але столиця має хорошу систему ППО.

Також аналітик зауважив, що російські окупанти мають чотири проблемні напрямки, де українські плацдарми можуть бути використані для майбутніх наступів: Кринки у бік Криму; Роботине у бік Токмака; Авдіївський напрям у бік Ясинуватої; Білогорівка у бік Лисичанська.

Аналітик вважає, що росіяни намагатимуться зрізати ці вклинення та витіснити українських військових, щоб забезпечити оборону по всій лінії фронту.

Останні новини України:

Віталій Кім повідомив про трагедію: подробиці та фото наслідків нової масованої атаки.

Коли закінчиться російський наступ: українцям озвучили терміни та пояснили новий план окупантів.

Джерело