24 лютого у Шосткинському районі на Сумщині поховали 39-річного військовослужбовця з села Імшана Євгена Мельника. Чоловік загинув 10 лютого на Донеччині.

Однокласниця загиблого Марина була його сусідкою. Вони з Євгеном знайомі з дитячого садка.

Після школи він пішов у Сумський університет, ми всі розбіглися однокласники, а він повернувся додому, був біля мами, працював. Завжди, коли ми зустрічалися він завжди був на позитиві, ніколи не показував якусь проблему, був дуже позитивною людиною.

Євгена мобілізували у червні 2023 року, розповів староста села Володимир Кравченко.

Потрапив під артилерійський обстріл і загинув. Ми отримали звістку, спочатку, що пропав безвісти, а потім, що загинув. У нього залишився вісімнадцятирічний син, який проживає в Сумах, мати Марія Миколаївна і брат Дмитро.

Односельчанин військовослужбовця Петро розповів, що Євген був дуже працьовитий і завжди брався за будь-яку роботу.

На Сумщині поховали військовослужбовця Євгена Мельника Ви бачите, як зараз з роботою, підробляв то там, то там – де найде щось. Хороший хлопець, так вже доля розпорядилась, що пішов воювати.

Люди проводжали захисника стоячи на колінах.

Як повідомила секретарка Ямпільської селищної ради Світлана Чудеса, Євген Мельник став двадцять першим військовослужбовцем з Ямпільської громади, який загинув на російсько - українській війні.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело