У подружжя офіцерів Олександри Безсмертної та Сергія Стратічука народилася дитина. Пара пережила тяжкі бої в Маріуполі, згодом Сергій потрапив у ворожий полон, а коли повернувся – побралися.

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Наталії Нагорної.

Історія кохання двох військових почалася на Приазов'ї. Двоє офіцерів, майори Олександра Безсмертна та Сергій Стратічук, які воювали неподалік Маріуполя, взяли шлюб восени 2021 року і запланували грандіозне весілля – з вінчанням, рестораном і музикою – на весну 2022 року. Романтичні плани поламало повномасштабне вторгнення.

Історія кохання офіцерів, які пережили бої в Маріуполі та полон, отримала продовження:

Сергій зник під час бою в Маріуполі.Життя Саші перетворилося на пекло. Коханий знайшовся в полоні. Згодом Сергій повернувся з окупантських буцегарень виснажений і змарнілий, а Олександра розповідала про страх, який мучив її під час розлуки – що у пари немає дітей. Одразу після шпиталю військовослужбовці повінчалися.

Олександра каже – у неї було дві мрії. Перша – дослужитися до генералки, друга – народити двійню. Після цих тяжких випробувань їхня історія отримала продовження – у пари народилася дитина.

"Були дуже важкі пологи, дуже довгі. Може, півтори доби. Але все обійшлося. Це того варте", – каже пара.

Немовля назвали Віктором Сергійовичем Стратічуком. Молода мама говорить, він снився їй з цим ім'ям чотири роки тому.

"Я вийшла з ним, у мене на руках був хлопчик. Я чітко розуміла, що це син, його звати Віктор", – каже Олександра Безсмертна.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Новини ТСН 20:00 за 8 березня 2024 року | Новини України

Раніше ТСН розповідала про історію кохання двох військових, які пережили тяжкі випробування.

Читайте також: 

  • Небачений рівень цинізму: маріупольській школі подарували портрет із Путіним (фото)
  • "Скоро стане більше, ніж людей": у Маріуполі зграї безпритульних собак окупували місто (відео)
  • Росіяни розміщують бойові вертольоти на "Азовсталі" – "Атеш"

Джерело