Українцям, які переживають скрутні часи, пропонується допомога у вигляді адресної грошової виплати. Хто і як може отримати кошти, повідомляє видання nashemisto.

Програма адресної підтримки реалізується у Дніпрі та стосується громадян, які опинилися у важких життєвих обставинах.

Адресна допомога українцям: скільки можна отримати

Адресна допомога українцям: скільки можна отримати

Наприклад, потиснути заявку на виплати можна у ситуаціях, пов'язаних із хворобами, пожежею, стихійним лихом або іншими непередбаченими обставинами, з якими людина не може впоратися самотужки. 

Така допомога надається один раз на рік, а її розмір встановлюється спеціальною комісією, залежно від ситуації, в якій опинилась людина. Максимально допустимий розмір виплати не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня поточного року.

Адресна допомога українцям: скільки можна отримати

Як отримати допомогу

Виплата надається на підставі заяви, до якої потрібно подати пакет документів - паспорт, ІПН та довідку про доходи за останні три місяці. Залежно від обставин може знадобитися додатковий документ, наприклад, якщо гроші потрібні на лікування, потрібно надати відповідну медичну довідку.

Подати документи можна особисто або надіслати поштою на адресу: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75, 49000.

Також наш портал інформував, сім'ям українців виплатять майже по 20 тисяч гривень: хто отримає і на що можна витратити.

Крім того, ми писали, соцвиплати від держави чи допомогу благодійників: українців попередили, як не залишитися з порожнім гаманцем.

Джерело